TV Samsung UE55CU7172 – Recenze

Samsung UE55CU7172 je moderní televizor, který přináší vynikající obrazovou kvalitu a široké možnosti propojení s dalšími zařízeními. S úhlopříčkou 55 palců a rozlišením 4K Ultra HD si užijete každý detail ve velmi realistickém podání. Díky technologii HDR (High Dynamic Range) se barevné spektrum rozšiřuje a kontrast zesiluje, což vede k ještě působivějšímu zobrazení. Televizor disponuje také funkcemi Smart TV, díky nimž můžete snadno přistupovat ke svým oblíbeným aplikacím a streamovat obsah online. Navíc je vybaven Wi-Fi modulem pro bezdrátové připojení k internetu i Bluetooth pro snadné propojení s externím audiozařízením.

Vynikající obrazová kvalita a široké možnosti propojení s dalšími zařízeními

Díky technologii Ultra HD 4K a rozlišení 3840 x 2160 pixelů si uživatelé mohou vychutnat každý detail na obrazovce. Barevná reprodukce je živá a realistická, což umocňuje zážitek ze sledování filmů či seriálů. Navíc, díky HDR (High Dynamic Range) technologii jsou kontrasty hlubší a jasnost vyšší, což přináší ještě lepší vizuální zážitek.

Dalším velkým plusem tohoto televizoru je jeho široké možnosti propojení s dalšími zařízeními. Mimo standardních HDMI portů nabízí také USB porty pro připojení externího úložiště nebo přehrávače médií. Dostupný je také Wi-Fi modul pro bezdrátové připojení k internetu či streamování obsahu z chytrých zařízení. Televizor podporuje také Bluetooth, což umožňuje snadné párování s bezdrátovými sluchátky nebo reproduktory pro dokonalý zvukový zážitek. S tímto televizorem budete mít možnost propojit se světem a vychutnat si své oblíbené filmy, seriály či hry ve vynikající kvalitě.

55palcový televizor s rozlišením 4K Ultra HD a funkcemi Smart TV

Díky svému velkému displeji a vysokému rozlišení si můžete užít každý detail vaší oblíbené televizní show nebo filmu. S technologiemi HDR10+ a PurColor se zobrazovaný obraz stává živějším, barevně bohatším a plnějším.

Tento televizor disponuje také funkcemi Smart TV, díky nimž můžete snadno přistupovat ke svým oblíbeným aplikacím, streamovat obsah ze služeb jako Netflix či YouTube nebo procházet internetovou stránku. S integrovanou Wi-Fi konektivitou nemusíte používat žádné další zařízení pro připojení k internetu. Navíc je tento model vybaven hlasovým ovládáním, což usnadňuje ovládání televize pomocí jednoduchých hlasových pokynů. Samsung UE55CU7172 je tedy ideálním společníkem pro ty, kteří chtějú vychutnat si dokonalou vizuálni zábavu ve velkém stylu s modernimi funkcemi Smart TV.