Na Primotopy.eu zajišťujeme odborné poradenství pro kompletní dodávaný sortiment elektrického přímotopného vytápění

Jsme odborníci s více jak 20 lety osobních zkušeností s elektrickými přímotopnými systémy – přímotopy, sálavými přímotopy, infrapanely i vysokoteplotními panely, to nám umožnilo připravit vyváženou nabídku topidel, která dávají smysl v různých konkrétních podmínkách, odlišných u každého uživatele.

Protože neexistuje jedno topidlo vhodné pro všechny aplikace za různých podmínek, jak se nám snaží někteří „rychloodborní“ prodejci namluvit, máme k dispozici několik různých systémů, jejichž výběrem a případně kombinací jsme schopni nastavit pro každého uživatele nejrozumnější řešení.

Dodáváme klasické přímotopy – přímotopné konvektory, elektrická topidla s bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. Hodí se především tam, kde je velký tlak na pořizovací cenu.

Dodáváme i sálavé přímotopy – topidla s kombinovanou produkcí konvekce i sálání, takový kříženec mezi infrapanelem a přímotopem.

Bere si výhody obou systémů a potlačuje jejich nedostatky. Jeho doménou je úsporné vytápění energeticky náročnějších staveb a také přerušované vytápění na chatách a chalupách.

V naší pečlivě sestavené nabídce najdete dále široký sortiment infračervených topných panelů – infrapanelů. Infrapanely jsou hitem moderní doby, jejich spotřeba je až o 40% nižší než při topení přímotopem s tradičním mechanickým termostatem nebo elektrokotlem.

Se sálavým vytápěním máme na Primotopy.eu více jak 20 let zkušeností s referencemi. Poradíme Vám způsob vytápění a regulace podle Vašich preferencí a finančních představ.

Přesné dávkování energie spolu s vysokým podílem sálavého tepla a přesnou regulací znamená, že infrapanely jsou nejúspornějším elektrickým topením vůbec.

Pro průmyslové využití, tělocvičny a podobné prostory nabízíme dále tzv. vysokoteplotní panely. Tyto panely pracují s povrchovou teplotou lamel od 300 do 350 st. C.

Provoz se tak odehrává mimo viditelné spektrum – nesvítí a nepodléhají opotřebení – nepotřebují náhradní trubice jako např. halogenové zářiče.

Výhody elektrických přímotopných systémů jsou u všech typů topidel stejné – je to nedostižný komfort obsluhy, přesná regulace umožňující přizpůsobit teploty obytných částí v různém čase potřebám uživatelů, 100% účinnost – veškerá energie je bezezbytku přeměněna na teplo, dlouhá životnost a bezúdržbovost, možnost kombinace konvekčního a sálavého způsobu šíření tepla v jednom zařízení, snadná a rychlá instalace, u infrapanelů nejmenší měrná spotřeba energie ze všech typů přímotopných spotřebičů.

Na webu primotopy.eu najdete široký sortiment sálavého vytápění, velký výběr infrapanelů, vysokoteplotních panelů, sálavé přímotopy i klasické konvektory.